Recanto Pimenta Lazer
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Recanto Pimenta Lazer Ribeirão Preto έχει άνετη τοποθεσία, και διαθέτει βεράντα και πισίνα.
Οι επισκέπτες της παραθεριστικής κατοικίας μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Dr. Leite Lopes-Ribeirao Preto State, το οποίο απέχει 5 χιλιόμετρα από αυτή τη βίλα με 1 μπάνιο.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Dr. Leite Lopes-Ribeirao Preto State14 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Recanto Pimenta Lazer;
Οι πελάτες της η βίλα Recanto Pimenta Lazer μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Dr. Leite Lopes-Ribeirao Preto State από η βίλα Recanto Pimenta Lazer;
Η βίλα Recanto Pimenta Lazer απέχει 5 χλμ. από το Dr. Leite Lopes-Ribeirao Preto State. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Recanto Pimenta Lazer;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα Recanto Pimenta Lazer αποτελεί 60$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε παραθεριστική κατοικία;
Οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.